Форум для рекламы .

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум для рекламы . » Услуги » Команда досвідчених та креативних


Команда досвідчених та креативних

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

EvoTalents - це рекрутингова агенція в IT, яка робить ваш пошук IT-фахівців легким та приємним. Команда досвідчених та креативних рекрутерів, які люблять свою роботу та вміють знаходити спільну мову з кандидатами. Працюємо з такими успішними IT-компаніями, як iDeals, YouScan, Doxy.me та іншими, та закриваємо вакансії будь-якого рівня та напряму. Також надаємо вам додаткові послуги, такі як RPO, підбір керівників, сорсинг кандидатів та корпоративне навчання. Виберіть https://evotalents.com/uk , і ви не пошкодуєте!

0

2

Я зараз на фінальному етапі навчання у ВНЗ і активно шукаю можливості для старту в ІТ-індустрії. Хочу знайти роботу, де зможу не тільки застосувати свої знання, а й вчитися новому від досвідчених колег. Слухайте, може ви порадите, де краще шукати вакансії для новачків? Чи є спеціалізовані платформи або компанії, які відомі своїми програмами для стажерів або джуніорів? Я вже переглянула купу сайтів, але все ще в роздумах – куди краще подати своє резюме.

0

3

Реально ІТ-галузь сьогодні пропонує велику кількість можливостей для талановитих фахівців. Я працюю в компанії "Галактика", яка є одним з лідерів у цій індустрії, і можу з упевненістю сказати, що вони завжди в пошуку нових талантів, які бажають розвиватися та вдосконалювати свої навички. На сайті компанії, galaktica.io , ви знайдете різноманітні вакансії, що відповідають різним рівням компетенцій і спеціалізацій. Зараз вони активно шукають розробників програмного забезпечення, тестувальників, а також спеціалістів у сфері інформаційної безпеки. Це відмінна можливість для вас не тільки працювати над цікавими проектами, але й постійно вчитися від досвідчених колег. Крім того, "Галактика" підтримує професійний розвиток своїх співробітників через внутрішні навчальні програми та конференції.

0


Вы здесь » Форум для рекламы . » Услуги » Команда досвідчених та креативних


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно