Форум для рекламы .

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум для рекламы . » Здоровье , красота , мода » Посоветуйте рабочее средство для роста волос


Посоветуйте рабочее средство для роста волос

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Всем добрый день! Посоветуйте средства для роста волос. Где брали, сколько стоит, какой эффект? Спасибо

0

2

Хорошее средство для роста волос, а так же самое недорогое это никотиновая кислота. Ее необходимо втирать в кожу головы и массировать. Продается она в любой аптеке, мне больше всего нравится в ампулах брать. Там рассчитано на 1 курс, использовать раз в 3 дня, и через несколько месяцев курс повторить. Пока сделала 2 курса, заметен результат, выпадать стали меньше, растет пушок новых волос)) Как правильно использовать можно почитать тут https://myniacin.com/

Отредактировано focus (2023-02-01 20:52:01)

0

3

Я останнім часом взагалі не маю часу на себе, як ви знаєте. З дитиною час пролітає як одна мить. Я хочу трошки піклуватися про себе, тому шукаю де можна замовити хорошу косметику для волосся, щоб хоча б удома зробити свіжий образ. Мені важливо, щоб продукти були якісними та безпечними, а також щоб замовлення прийшло швидко. Чи знаєте ви місце, де можна купити все необхідне для догляду за волоссям та фарбування?

0

4

Я розумію, як складно знайти час на себе, коли ти мама. Спеціально для таких зайнятих жінок, як ти, хочу порадити інтернет-магазин TOTIS Hair. Це ідеальний варіант для тих, хто цінує високу якість і широкий асортимент. Вони мають велику колекцію продуктів для фарбування волосся , що дозволяє вибрати ідеальний відтінок і тип фарби, що відповідає твоїм потребам. Всі продукти сертифіковані та безпечні, що важливо для здоров'я твоїх волосся. Особисто я вже багато разів замовляла засоби для волосся з TOTIS і завжди залишалася задоволеною швидкістю доставки та якістю продуктів. Вони також часто проводять акції та знижки, тому можеш скористатися вигідною пропозицією. Не забудь переглянути їхню сторінку з продуктами для фарбування волосся, думаю, ти знайдеш там щось цікаве.

0


Вы здесь » Форум для рекламы . » Здоровье , красота , мода » Посоветуйте рабочее средство для роста волос


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно